Я молода мама. Працюю в школі учителем англійської мови. Вийшла на роботу коли дитині було 2 роки. Мені нав’язали виконання класного керівництва. У мене взагалі не вистачає часу на свою дитину. Чи маю право я по закінченні навчального року відмовитись від даного обовязку?

Відповідно до ст. 179 Кодексу законів про працю, ст. 18 ЗУ „Про відпустки” за бажанням жінки у період перебування її у відпустці для догляду за дитиною вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за нею зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною. А отже, у період перебування у відпустці по догляду ви маєте право працювати, але законом передбачено, що це має бути робота на умовах неповного робочого часу для того, щоб Ви мали можливість доглядати дитину, або робота дома.