Якщо дочка живе за кордоном,але була прописана в приватній квартирі на час, коли померла мама, то чи буде належати їй спадщина навіть у випадку, якщо вона не подаватиме ніякої заяви про прийняття спадщини?

Відповідно до статті 1268 Цивільного кодексу України:
3. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.
Відповідно до закону про Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, реєстрація є підтвердженням постійного місця проживання. Тому, якщо особа зареєстрована за цією адресою, то вважається, що вона прийняла спадщину.