Чи надається щорічна основна відпустка жінці перед декретною відпусткою?

Відповідно до абзацу другої статті 20 Закону України "Про відпустки" до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за заявою жінки приєднати щорічну відпустку незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році.