Як визнати особу безвісно відсутньою?

ВІдповідно до статті 43 Цивільного Кодексу України "фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування."

Порядок визнання фізичної особи безвісно відсутньою встановлюється Цивільним процесуальним кодексом України.

Заява на визнання особи безвісно відсутньою вирішується відповідно до Глави 4 Цивільного процесуального Кодексу України.