Чи затверджується розписка на передачу грошей, у тимчасове користування - нотаріально?

Відповідно до статті 1047 Цивільного кодексу: "Договір позики укладається у письмовій формі, якщо його сума не менш як у десять разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, а у випадках, коли позикодавцем є юридична особа, - незалежно від суми. На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника або інший документ, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей. " Одже, законодавство не вимагає нотаріального посвідчення розписки.