Якщо хлопець не визнає дитину, можна його змусити виплатити аліменти?

Якщо ви одружені, то існує презумпція того, що він є батьком. Якщо ви не одружені, тоді батьківство визначається за:
1) за заявою матері та батька дитини;
2) за заявою чоловіка, який вважає себе батьком дитини;
3) за рішенням суду.
Тобто, якщо він категорично відмовляється від батьківства, то вам необхідно відповідно до статті 128 Сімейного кодексу України звернутися із заявою до суду про визнання батьківства і визначення розміру аліментів. Підставою для визнання батьківства є будь-які відомості, що засвідчують походження дитини від певної особи. При народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться за прізвищем матері, а ім'я та по батькові батька дитини записуються за її вказівкою