Зі мною третій рік підряд на 11 місяців заключають строковий договір, до цьго працювала за трудовим. Артистка балета. Чи маю я право вимагати заключення трудового договору?

Відповідно до частини третьої статті 21 Кодексу законів про працю та статті частини другої статті 23 цього кодексу контракт або строковий трудовий договір укладається тільки у випадках, що прямо передбачені законодавством. Для артисток таких вимог законодавством не встановлено, а тому укладання контракту є незаконним. Крім того, відповідно до статті 23-1 цього кодексу:
„Якщо після закінчення строку трудового договору (пункти 2 і 3 статті 23) трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.
Трудові договори, що були переукладені один чи декілька разів, за винятком випадків, передбачених частиною другою статті 23, вважаються такими, що укладені на невизначений строк. ”
Тому, якщо такий договір укладався декілька разів, то слід вважати його таким, що укладений на невизначений строк.