За чий рахунок стягуються витрати на доставку аліментів одержувачу, у випадку пересилання у вигляді поштових переказів?

Відповідно до п. 14 Постанови Кабміну від 26 лютого 1993 р. N 146 „Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб” доставка стягувачу грошових переказів утриманих аліментів через відділення зв'язку провадиться за рахунок платника аліментів.