З якого і по який день у відділі кадрів підприємства повинні надати відпустку по догляду за дитиною до виповнення їй 3-х років?

Відповідно до ст. 18 ЗУ „Про відпустки” після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Це означає, що така відпустка надається відразу після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами і триває до настання 3 річного віку. 
Зазначаємо, що згідно із Листом Міністерства праці та соціальної політики від 23. 01. 2007 р. , №13/13/116-07 відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається за заявою жінки повністю або частково в межах установленого періоду та оформляються наказом (розпорядженням) роботодавця.