у якій формі повинен бути позов до суду про встановлення місця проживання дитини разом з батьком після розлучення батьків?

Відповідно до чинного Цивільного процесуального кодексу України справи, що виникають з сімейних відносин (крім стягнення аліментів та поділу майна подружжя) розглядаються у позовному провадженні. Позовне провадження регламентоване Розділом ІІІ цього Кодексу. Тобто для вирішення зазначеного питання необхідно складати позовну заяву у відповідності до ст. 175 Кодексу. Також щодо порядку складання позовної заяви можна ознайомитись тут. Відповідно до статті 161 Сімейного кодексу:
"При вирішенні спору щодо місця проживання дитини суд бере до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, особисту прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров’я та інші обставини, що мають істотне значення. Суд не може передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, може своєю аморальною поведінкою зашкодити розвиткові дитини. "
Отже, у заяві необхідно звернути увагу на всі ці обставини.