MENU
Надіслати звернення до приймальні Запитати юриста-правозахисника

Я пропрацювала 25 років педагогом, з них 3 роки викладачем в дитячій музичній школі. Пенсійний Фонд України відмовляє мені в призначенні пенсії за вислугою років на підставі постанови Кабінету Міністрів № 909 від 04.11.93 року, саме 3 роки роботи в дитячій музичній школі Пенсійний Фонд відмовляється зараховувати в педагогічний стаж, посилаючись на те що, ця школа відноситься до Міністерства культури. Як мені захистити своє право на пенсію?

У Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженому Постановою Кабміну від 4 листопада 1993 р. N 909, включено музичні і художні школи. Більше того, робота за спеціальністю в закладах, установах і на посадах, передбачених вищезазначеним переліком, дає право на пенсію незалежно від форми власності або відомчої належності закладів і установ.
У Постанові Кабміну не встановлено жодних обмежень щодо того відноситься школа до відання Міністерства освіти і науки або Міністерства культури.

 Поділитися